Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На виїзді з Харківської області завершують ремонт моста (Відео)

Фото: САД в Харьковской области 
Незабаром там знову почнуть їздити автомобілі.

Йдеться про міст через річку Оріль, розташований недалеко від міста Перещепине, на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей.

На мосту дороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта км 147 + 227, протяжністю 128 погонних метрів, влаштували нижній і верхній шари з асфальтобетону. Поточний середній ремонт об'єкта почали у березні. Про це повідомили у Службі автодоріг у Харківській області.

Станом на початок липня, на мосту демонтували проїжджу частину, армували і бетонували накладні плити, відремонтували дві консольні підвіски моста, влаштували перила.

"Виконано роботи з гідроізоляції, влаштовані нижній і верхній шари з асфальтобетону. Зараз ведуться роботи з піскоструминної обробки фасаду прогонових будов. Незабаром рух буде відкрито", — розповіли шляховики.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як виглядає відремонтований міст у Харківській області 

Проїзд  мостом закрили через технології виробництва та необхідність певних видів ремонтних робіт. До відкриття дороги Р-51 Харків — Красноград — Перещепине міст пропускав вантажні і пасажирські потоки транспорту через річку Оріль в обох напрямках між Харківською та Дніпропетровською областями. За період експлуатації міст сильно пошкодили.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.