Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На трасі у Харківській області завершують ремонт

Фото: Служба автомобильных дорог в Харьковской области
Ремонтні роботи добігають кінця на ділянці від Харкова до кордону з Донецькою областю.

Дорожникам залишилося облаштувати п'ять зупинок, встановити дорожні знаки та бар'єрну огорожу, зробити дорожні розмітки.

На трасі М-03 Київ — Харків — Довжанський у Донецькому напрямку (ділянка від Харкова до кордону з Донецькою областю) завдовжки 130 кілометрів завершують ремонт. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"На сьогоднішній день зі 130 кілометрів у двох шарах готово 100%. Цього року плануємо завершити повністю всі роботи на відрізку дороги від Харкова до кордону з Донецькою областю, з яких залишилося обладнати п'ять зупинок громадського транспорту, встановити нові дорожні знаки та завершити нанесення дорожньої розмітки та бар'єрної огорожі", — пояснили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Зазначимо, минулого року на трасі Київ — Харків — Довжанський у Донецькому напрямку відновили 95 кілометрів дорожнього покриття. Ще 27 кілометрів відновили до 2020 року. На 2021 рік залишилася ділянка на в'їзді до Харкова та ділянка у межах міста Чугуїв, які вже також відновлено.

дорога
Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Окрім нового асфальтного покриття, шляховики обладнали нові автобусні зупинки, бортовий камінь, узбіччя, бар'єри, зробили горизонтальні розмітки.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області, довжина траси М-03 міжнародного значення становить 872,8 кілометра. Траса проходить у Київській, Полтавській, Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, за президентською програмою "Велике будівництво" у 2021 році у Харківській області відремонтували 14 автомобільних доріг та п'ять мостів місцевого значення. 77 доріг та мостів державного значення знаходяться на різних стадіях ремонту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.