Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На тлі наступу у Харківській області окупанти відкривають нові морги

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Убитих росіян не везуть одразу додому.

Росія розгортає додаткові морги на тимчасово окупованих територіях.

Це відбувається через велику кількість загиблих російських військових на півночі Харківської області, де РФ проводить наступ. Як пояснили у Центрі національного спротиву, втрати ворога зросли, і щоб не "травмувати" жителів Бєлгорода, тіла загиблих окупантів спрямовують на тимчасово окуповані території. Зокрема, додаткові морги з'явилися у Луганській області.

"Додаткові місця зберігання трупів людей, які "досягли цілей сво", розгортають переважно на ТОТ Луганщини, зокрема у приміщеннях які не передбачені для цього. Туди звозять навіть тіла з півночі Харківщини, аби не "травмувати" мешканців бєлгорода. Це є красномовним підсумком правління міжнародного злочинця владіміра путіна, коли рф експортує солдат в інші країни й імпортує назад їх тіла в режимі нон-стоп", — зазначили у Центрі національного спротиву.

У Центру національного спротиву працює чат-бот, якому можна повідомити про місце розташування окупантів або їхніх складів на українські землі.

Як писав KHARKIV Today, росіяни зайшли у Вовчанськ і намагаються закріпитися. Їх вдалося зупинити на Липецькому напрямку, але на Вовчанському армія РФ потроху просувається.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.