Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Сумській вишикувалася черга до першого харківського Центру масової вакцинації від COVID-19

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У Центрі вакцинують жителів Харківської області і міста Харкова.

На щеплення запрошують по телефону.

У перший день роботи Центру масової вакцинації у Харкові перед входом вишикувалася черга охочих отримати щеплення від коронавірусу. Центр відкрили на вулиці Сумській, 56 у будівлі банку. У ХОДА кажуть, що приміщення відповідають всім необхідним критеріям.

Тут вакцинують жителів міста Харкова та Харківської області, які записалися у лист очікування вакцинації від коронавірусу в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр МОЗ. Тут працюють чотири мобільні бригади. Кожна може зробити 100 вакцинацій протягом дня.

Жителів області у телефонному режимі запрошують на вакцинацію згідно зі сформованими списками. У перший день до Центру покликали 300 чоловік. Однак охочих вакцинуватися прийшло більше. У живу чергу стали і ті, кому не телефонували.  Всіх охочих пообіцяли прищепити. Чиновники кажуть, що вакцини вистачить усім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як буде працювати Центр вакцинації у Харкові: кого і чому прищеплять

У ХОДА кажуть, що сподіваються відкрити ще кілька Центрів вакцинації. Вже на прикметі є приміщення. Зараз чиновники розглядають пропозиції. Де територіально можуть бути розташовані нові центри — не повідомляється.

Центр масової вакцинації працює у вихідні з 9:00 до 18:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.