Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На стадіоні "Металіст" заборонили проводити матчі Української прем'єр-ліги

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалила Українська асоціація футболу.

Визначені стадіони, де можуть проходити матчі УПЛ під час війни.

Українська асоціація футболу заборонила проводити матчі другої частини сезону Української прем'єр-ліги 2022/23 на обласному спортивному комплексі "Металіст". Про це повідомили у департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

"До нового списку додалися стадіон імені Баннікова у Києві, львівська "Україна", "Гірник" (Кривий Ріг), "Інгулець", "Мінай-Арена", "СКІФ" та рівненський "Авангард". У свою чергу, поєдинки УПЛ не проводитимуться на ОСК "Металіст", "Дніпро-Арені", луцькому "Авангарді" та "Черкаси-Арені", — розповіли у департаменті.

Як повідомили в Українській асоціації футболу, оновлені списки стадіонів команд Української прем'єр-ліги та команд U-19 сезону-2022/2023, де дозволено проводити матчі, затвердили 28 лютого. Їх сформували з урахуванням вимог — "Додаткові заходи безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах воєнного стану".

Зазначимо, для команд Української прем'єр-ліги визначили 18 стадіонів, де можуть проходити матчі. Це стадіони у Києві, Львові, Полтаві, Одесі, Ужгороді, Тернополі, Кривому Розі, Рівному, Кропивницькому. Команди U-19 гратимуть на 23 стадіонах.

Стадіони, де дозволили проводити матчі:

стадіон
Список: УАФ

Стадіони команд U-19, де можна проводити матчі УПЛ:

стадіон
Список: УАФ
стадіон
Список: УАФ

Як писав KHARKIV Today, харківський футбольний клуб "Металіст 1925" вийшов із відпустки 11 січня та розпочав підготовку до другого кола Vbet Ліги сезону 2022/2023 років. Футболісти після зборів полетіли до Туреччини на матчі, повернулися в Україну в середині лютого.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.