Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 березня, 2021 - 11:27

На Сосновій гірці в Харкові з'явиться зона відпочинку і розваг

Фото: Харьковский горсовет
У міськраді обіцяють відремонтувати дитячий майданчик

Сквер на Сосновій гірці в 2021 році чекає реконструкція.

Про це повідомили в прес-службі мерії з посиланням на секретаря міськради Ігоря Терехова. Йдеться про дитячий майданчик і зелену зону біля будинку №197 по вулиці Клочківській. На зустрічі з жителями мікрорайону чиновник пообіцяв влаштувати на місці скверу зону відпочинку і розваг.

"Висадимо тут дерева, встановимо лавки, дитячі майданчики. При цьому торгівлі тут не буде: місцеві жителі самі про це попросили", — заявив секретар міськради. Точні терміни початку реконструкції Ігор Терехов не назвав.

За останні роки район Соснової гірки активно забудовується. У зв'язку з цим часто виникають конфлікти між забудовниками і місцевими жителями, які скаржаться на варварське вирубування дерев. 2017-го року жителі мікрорайону створили ініціативну групу "Захистимо Соснову гірку", і відтоді борються проти незаконних рубок в зелених зонах.

Останній конфлікт з цього приводу стався наприкінці лютого між жителями мікрорайону та працівниками "Харківзеленбуду". Комунальники взрубали вісім сосен, які вони назвали аварійними. Харків'яни звернулися до прокуратури, де і розбираються в законності вирубки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.