Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На самоізоляцію відправили учнів однієї зі шкіл Харківської області

Иллюстративное фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Рішення прийняла місцева комісія з техногенно-екологічної безпеки.

На дистанційному навчанні перебувають 73 учні Борівської школи №1.

16 вересня учнів трьох класів Борівської загальноосвітньої школи №1 відправили на самоізоляцію. Про це повідомили у Борівській селищній раді з посиланням на відповідне рішення місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 вересня.

"Рішення пов'язане з тим, що у трьох різних класах середньої школи виявлені випадки захворюваності на COVID-19 серед учнів, — пояснили у селищній раді. — Крім переведення дітей на самоізоляцію, у школі провели дезінфекцію приміщень".

Як пише "Суспільне" з посиланням на начальника відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної громади Тетяну Бондаревську, коронавірус виявили в учнів 6, 8 і 10 класів (по одному випадку на клас). Всього у цих трьох класах навчаються 73 школярі (загалом у школі — 597 учнів). На дистанційне навчання їх перевели з сьогоднішнього дня. За словами Бондаревської, у всіх закладах освіти Борівської громади вакциновані понад 80% співробітників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вчителів Харківської області залишилося щепити проти коронавірусу, щоб не було "дистанційки"

Як писавKHARKIV Today, раніше перший випадок коронавірусу підтвердили у Зміївському ліцеї №1. Захворів учень четвертого класу. Тому прийняли рішення відправити увесь клас (27 учнів) на дистанційне навчання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.