Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівці почнуть відновлювати водогін, який знищили окупанти

Фото: КП "Харьковводоканал"
Терміни проведення ремонту не називають.

На пошкоджених ділянках трубопроводів перекладатимуть мережі різного діаметру, змінюватимуть запірну арматуру та оглядові колодязі.

Співробітники комунального підприємства "Харківводоканал" оглянули руйнування на Салтівці, визначили пошкоджені ділянки на зовнішніх трубопроводах та спланували план усунення поривів. Коли все вдасться усунути, вода з'явиться у десятках будинків. Про це повідомили у КП "Харківводоканал".

"У мікрорайоні Північна Салтівка-1 після вибуху пошкоджено та вимагає ремонту трубопровід діаметром 500 міліметрів, який подає воду до 44 багатоквартирних будинків. Також спланували відновлювальні роботи на трубопроводі на ділянці вулиць Академіка Павлова та Бучми, де також значні пошкодження. Після виконаного ремонту відновимо подачу води у 12 житлових будинках, розташованих у 524-у мікрорайоні", — пояснив заступник гендиректора комплексу "Харківводопостачання" комунального підприємства "Харківводоканал" Владлен Волков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через обстріл жителі шести селищ Харківської області залишилися без газу

За словами Волкова, складність полягає у тому, що ці будинки сильно зруйновані внаслідок обстрілів, а після ремонту зовнішніх мереж холодного водопостачання потрібно проводити повний огляд внутрішньобудинкових систем. Водночас водопостачання до будинків жителівів Салтівки обіцяють відновити.

"Усі роботи із забезпечення подачі води у цей район плануємо проводити комплексно та поетапно. Це наші проблеми, і ми їх успішно вирішимо, водопостачання на Салтівці буде обов'язково відновлено. Цьому житловому масиву дісталося, як жодному іншому у місті, і ми просто зобов'язані підтримати жителів та створити для них комфортні умови проживання", — сказав Волков.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.