Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівській лінії потяги знову курсують до кінцевої зупинки

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відновлено рух від "Академіка Барабашова" до "Героїв Праці".

Метро працює не тільки як транспорт, а і як укриття від обстрілів.

З 17 червня у Харкові відновили рух потягів на ділянці Салтівської лінії — від станції метро "Академіка Барабашова" до станції "Героїв Праці". Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі комунального підприємства "Харківський метрополітен".

"Станції "Академіка Павлова", "Студентська" та "Героїв Праці" знову обслуговують пасажирів. Також громадяни можуть використовувати станції у якості укриття. "Тож не нехтуйте сповіщеннями про повітряну тривогу та прямуйте у найближче укриття", — відзначили у Харківському метрополітені.

У КП "Харківський метрополітен" просять містян, які ховатимуться від від обстрілів у метро, мати при собі документи, що підтверджують особистість.

"Задля забезпечення безпеки усіх, хто тимчасово укривається на станціях метрополітену, можливі перевірки наявності документів", — пояснили у комунальному підприємстві.

Як писав KHARKIV Today, рух поїздів на ділянці від станції "Академіка Барабашова" до станції "Героїв праці" тимчасово був призупинений з 12 червня. За інформацією військових, окупанти планували обстріляти Салтівське депо метрополітену, аби позбавити Харків поїздів "підземки". Тому було прийнято рішення призупинити рух на цій ділянці.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.