Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На ремонт автомобілів харківської патрульної поліції витратили майже мільйон гривень

Департамент патрульної поліції замовив послугу ремонту машин.

Харківським патрульним відремонтували 20 машин Toyota Prius, дві — Mitsubishi Lancer і по одній  — Škoda Octavia і Škoda Rapid.

Департамент патрульної поліції уклав договір із харківською фірмою "Суг-преміум" щодо ремонту службових автомобілів у Харкові на суму 878 000 гривень. Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

Аукціон відбувся у листопаді. Спочатку департамент патрульної поліції планував витратити на ремонт автомобілів 1000000 гривень. В аукціоні брали участь дві фірми — "Автосервіс Хаус" та "Суг-преміум". Перша запропонувала за послугу 990 тисяч гривень, друга — 878 тисяч гривень. Пропозиція другої виявилася вигіднішою, з нею департамент і уклав договір.

До 20 грудня 2021 року відремонтували 24 службові автомобілі:

  • Toyota Prius 2013 року випуску — 20 автомобілів;
  • Škoda Octavia 2.0 2004 року випуску — один автомобіль;
  • Škoda Rapid — один автомобіль (рік випуску не вказано);
  • Mitsubishi Lancer — два автомобілі (рік випуску не вказано).

Зокрема, в машинах замінили масло, фільтри, ліві та праві приводні вали, підшипники, рульові рейки, водяні помпи, охолоджувальну рідину двигуна, гальмівні колодки, амортизатори, почистили радіатори, форсунки, зробили діагностику гібридної системи, ходової і двигунів, коробки перемикання передач.

Як писав KHARKIV Today, Головне управління Національної поліції у Харківській області замовило послугу  з ремонту 284 автомобілів за 600 тисяч гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.