Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На прибирання газонів і лавок у Харкові витратять 71 мільйон гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Управління екології та благоустрою департаменту ЖКГ шукає постачальника послуги.

У скверах і парках дев'яти районів Харкова прибиратимуть урни і лавочки, доглядатимуть газони та горщики з рослинами.

Управління екології та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради планує замовити послугу з прибирання об'єктів зеленого господарства за 71 300 000 гривень. Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

У списку документації — 35 найменувань робіт. Зокрема, фірма-підрядник повинна буде очищати газони та квітники від  сміття, мити та протирати лавочки і урни, змітати сніг із лавок, очищати урни від сміття, чистити гранітні поверхні, підмітати доріжки, мити декоративні елементи, горщики з рослинами, вирівнювати борти доріжок, очищати доріжки від снігу та посипати їх піском, очищати від бруду, снігу, льоду та сміття газонний бортовий камінь.

Аукціон призначено на 14 лютого. Надавати послугу фірма, яка виграє тендер, має до 31 грудня 2022 року. Зазначимо, на сьогодні до аукціону допущено двох учасників — спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" і фірму "Астільда-В".

Де надаватимуть послугу:

уборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборкауборка

Як писав KHARKIV Today, на прибирання доріг у Харкові витратять 274 мільйони гривень.

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради планує замовити послугу щодо утримання вулично-дорожньої мережі міста та штучних споруд за 273 963 570 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.