Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На польському кордоні помер водій автівки з харківськими номерами

Фото: Суспільне. Львів.
На кордоні триває страйк польських перевізників, які хочуть блокувати в'їзд українських фур до лютого 2024 року.

У Польщі на стоянці неподалік пункту пропуску "Корчова-Краківець" помер український водій.

Про це в ефірі "Суспільне. Спротив" заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

"Сьогодні вранці отримали інформацію, що вночі помер водій у Корчові на стоянці. Це, на жаль, вже другий летальний випадок з початку блокади. Я розумію, що скоріше за все причини там фізіологія, але так чи інакше, стрес, який вони отримують через цей страйк, через те, що вимушені жити в кабінах і незрозуміло коли вони зможуть попасти в Україну, додає негативу і спричинює певні ситуації. Там уже будуть розбиратися медики і правоохоронні органи, але факт є", — сказав Балін.

Балін знає ім'я померлого, але не став називати його. Він зазначив, що машина була на харківських номерах.

Блокада на польсько-українському кордоні розпочалася 6 листопада. Польські перевізники заблокували рух вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною. Серед вимог до уряду Польщі – повернення практики дозволів для українських перевізників; посилення для іноземців правил перевезень за ЄКМТ (Європейська конференція міністрів транспорту); неможливість реєструвати компанії в Польщі, якщо фінансова діяльність відбувається не на території ЄС; створення окремої черги для автомобілів на номерах країн ЄС; створення окремої черги на всіх кордонах для порожніх фур та отримання доступу до української системи "Шлях".

Станом на 23 листопада сторони не змогли домовитися щодо зняття блокади. Черги з вантажівок біля пунктів пропуску на польсько-українському кордоні сягають кілька десятків кілометрів, час очікування на перетин кордону – до десяти днів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.