Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На полігоні у Харківській області весь липень будуть стріляти

Фото: Минобороны
Бойові стрільби проводяться і вдень, і вночі.

Жителів просять дотримуватися правил безпеки під час бойових стрільб.

На полігоні військової частини А-0501 (розташована у Чугуєві) у липні проходять бойові стрільби. Військовослужбовці використовують танки, артилерійське і зенітне озброєння. Про це повідомили у Чугуївському районному відділі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Командування Чугуївського полігону попереджає, що протягом липня 2021 року на полігоні військової частини А-0501 будуть проводитися бойові стрільби вдень і вночі з танків штатними пострілами, систем артилерійського і зенітного озброєння і бойові стрільби підрозділів", — пояснили у ДСНС.

Під час бойових стрільб жителям заборонено перебувати на полігоні, при виявленні боєприпасів — торкатися до них, піднімати, транспортувати, розпалювати поряд багаття.

При виявленні боєприпасів потрібно повідомити командуванню найближчої військової частини за номерами телефону: 2-34-49, 2-43-35, 2-32-09, 2-43-21, 2-27-33, 2-20-03 (код Чугуєва — 05746) або до поліції (102).

Як писав KHARKIV Today, 6 липня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Харківській області провела планові антитерористичні навчання. У жителів перевіряють документи і транспорт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.