Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На площі Свободи у Харкові відкрили новорічну ялинку

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Урочисте відкриття ялинки відбулося у день святого Миколая.

Вже на площі працюють новорічний ярмарок та ковзанка.

Сьогодні, 19 грудня, у Харкові відкрили головну ялинку міста. Вона традиційно стоїть на площі Свободи. Гостей свята розважали концертом і карнавалом.

Нагадаємо, на площі працює новорічне ярмаркове містечко. Його можна відвідати до 16 січня. На ярмарку можна купити їжу, напої та сувеніри. Загалом на ярмарку пропонують свою продукцію і товари близько 50 підприємців. Містечко чекає на відвідувачів щодня з 10:00 до 22:00.

Також на площі відкрилася ковзанка. Придбати квитки можна онлайн або у касі. Ковзанка відкрита з 10:00 до 22:00 з понеділка до п'ятниці та з 9:00 до 22:00 — у суботу та неділю. Вартість оренди ковзанів становить 170 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невакцинованих харків'ян просять зустрічати Новий рік біля телевізора

З 25 грудня у Харкові запрацює резиденція Діда Мороза, розпочнуться заходи у Фентезі-парку. Цього року будиночок Діда Мороза розмістили не на площі Свободи, а у Харківському муніципальному культурному центрі (вулиця Плеханівська, 7). 31 грудня жителів Харкова запрошують зустріти Новий рік на площі Свободи.

Раніше KHARKIV Today писав, що харківська ялинка встановила національний рекорд. Висота головного святкового дерева міста досягає 38,5 метра, що можна порівняти з 14-поверховим будинком.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.