Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На півночі Харкова відновлюють електропостачання

Фото: "Харьковоблэнерго"
У дворах видно наслідки інтенсивних артилерійських та ракетних обстрілів.

Завершити роботи на Великій Данилівці неможливо через постійні обстріли.

Ремонтні бригади АТ "Харківобленерго" відновлюють повітряні лінії електропередач на Великій Данилівці (Київський район). Аварійні роботи тривають у приватному секторі, що межує з Північною Салтівкою. З перших днів війни житлові будинки та комунікації зазнали значних пошкоджень. У всіх дворах можна побачити наслідки інтенсивних артилерійських та ракетних обстрілів. Про це 1 червня повідомили в АТ "Харківобленерго".

На одній з вулиць повністю знищено після прямого влучення снаряда трансформаторну підстанцію. Уламки від вибухів зробили "позначки" у залізобетонних опорах та майже у кожному прольоті перебили електричний провід.

Фото: "Харьковоблэнерго"
Фото: "Харківобленерго"

Багато місцевих жителів з 24 лютого залишалися вдома, їжу готували на вогнищі прямо у дворі. Тому сьогодні люди з нетерпінням чекають на світло, з яким у будинки повернуться затишок та елементарний комфорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від жителів Харківської області чекають на показання електролічильників

Фото: "Харьковоблэнерго"
Фото: "Харківобленерго"

Для прискорення відновлення електропостачання до ремонтних робіт додатково підключено бригади із сусідніх районів міста.

"Енергетики працюють без зупинки, але завершити справу заважають постійні прильоти до інших місць Харкова, на усунення наслідків яких доводиться відволікати сили", — пояснили у "Харківобленерго".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.