Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На півночі Харківщини ЗСУ відбили наступ росіян

Иллюстративное фото: 92 бригада
Захисники не дали окупантам прорвати оборону на напрямку Козача Лопань — Уди.

Загарбники також штурмували південь Харківщини. 

За останню добу оперативна ситуація по всій лінії фронту на Харківщині суттєво не змінилася. Противник з метою недопущення створення Силами оборони сприятливих умов для переходу у наступ продовжує знищення військових та цивільних обʼєктів із усіх наявних засобів вогневого ураження. Про це у вечірньому зведенні 15 серпня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.  

"Ворог вогнем танків, ствольної та реактивної артилерії робить це у районах населених пунктів Слобожанське (Харківський район), Пʼятихатки (селище на півночі Харкова), Ртищівка (Чугуївський район), Одноробівка, Соснівка (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район), Слатине (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Світличне (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район), Шевелівка (колишній Балаклійський, укрупнений Ізюмський район), Нове, Дементіївка, Питомник, Руська Лозова (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Руські Тишки (Харківський район), Коробочкине (Чугуївський район) та Протопопівка (колишній Балаклійський, укрупнений Ізюмський район)", — розповіли захисники.

За даними Генштабу ЗСУ, окупанти задіяли авіацію для ударів біля Верхнього Салтова (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район), Соснівки і Ртищівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла одна з поранених під час обстрілу Харкова

"Ворог спробував прорвати оборону наших військ на напрямку Козача Лопань (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район) — Уди (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район). Українські воїни жорстко зустріли загарбників та відкинули назад", — поділилися там.

Захисники повідомили, що на Слов’янському напрямку ворог концентрованим вогнем артилерії безуспішно намагався відтіснити наших захисників в районах Грушувахи (колишній Барвінківський, укрупнений Ізюмський район), Краснопілля (Донецька область), Асіївки (колишній Балаклійський, укрупнений Ізюмський район) та Мазанівки (Донецька область).

"Потім штурмовими діями противник намагався покращити тактичне положення на напрямку Довгеньке (Ізюмський район) — Мазанівка, успіху не мав, відійшов", — зазначили у Генштабі ЗСУ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.