Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На півдні України загинув навідник із Харківської області

Дмитро Білокінь. Фото: Виконком Люботинської міськради
Мешканець Люботинської громади захищав Україну.

Дмитрові Білоконю було 32 роки.

13 вересня у селі Коваленки Люботинської громади попрощалися із військовим Дмитром Білоконем. Його поховали на цвинтарі №7.

За інформацією виконкому Люботинської міської ради, Дмитро Білокінь народився у 1991 році. У Збройних силах України служив навідником-оператором 2-го взводу батальйону оперативного призначення. Загинув 24 серпня, виконуючи бойове завдання неподалік села Роботине Пологівського району (Запоріжжя). У захисника залишилася дружина, донька та батьки.

"Молоде життя забрала безжальна війна. Боляче усвідомлювати, що сім’я втратила улюбленого сина, коханого чоловіка, а донька — турботливого тата. Не вистачає слів, щоб в ці гіркі хвилини підтримати рідних молодого захисника. Виконавчий комітет міської ради, міська громада висловлюють щирі співчуття рідним і близьким воїна і глибоко сумують разом із ними. Дякуємо за захист і не забуваємо, якою ціною дається кожен метр звільненої землі", — зазначили у виконкомі Люботинської міськради.

з
Фото: Виконком Люботинської міськради

Як писав KHARKIV Today, 11 вересня на Алеї Слави у Харкові проводили в останню путь спортсмена з Валківської громади Сергія Березняка, який загинув на російсько-українській війні. Йому було 33 роки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.