Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Південному вокзалі можна буде зробити щеплення проти коронавірусу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
З 21 жовтня без сертифіката вакцинації не можна буде поїхати потягом далекого сполучення.

Вакцинувати будуть у медпункті.

19 жовтня у Харкові зробили майже 7 тисяч щеплень у пунктах вакцинації. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлана Горбунова-Рубан.

"Є відчуття, що люди почали робити щеплення трішки інтенсивніше, тому я продовжую запрошувати харків'ян до пунктів вакцинації, будь ласка, приходьте. Є AstraZeneca, Pfizer і трішки Coronavac. Чекаємо Coronavac, тому що він став популярним серед людей, всі оцінили його переваги. Але поки що ми його отримуємо невеликими кількостями, все, що отримуємо, тут же вакцинуємо", — розповіла чиновниця.

За словами Горбунової-Рубан, у Харкові готують до відкриття новий центр вакцинації — у медпункті на Південному вокзалі.

"Зараз там проводять інтернет, тому що ви знаєте, що ми без комп'ютера, підключення до Helsi (сервіс зберігання медичних даних), працювати не можемо. Вокзал із задоволенням нас чекає, тому що, ви ж знаєте, що скоро почнемо жити виключно за сертифікатами з вакцинації, тому люди, яким потрібно буде переміщатися залізничним транспортом, будуть виявляти бажання зробити щеплення. Ми їх будемо чекати, із задоволенням приймати, нехай щеплюються", — пояснила заступниця Харківського міського голови. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полювання на "Дію". Як у Харкові отримати електронний сертифікат про вакцинацію?

Нагадаємо, з четверга 21 жовтня пасажирів без COVID-сертифіката або негативного ПЛР-тесту не пустять до потягів далекого сполученняя (денні, нічні  швидкісні потяги).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.