Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На околиці Харкові збільшать кладовище

Фото: Строй Обзор
КП "Ритуал" шукає підрядника.

Комунальне підприємство "Ритуал" планує збільшити кладовище на проспекті Гагаріна, 362 (18-е кладовище).

Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Відзначимо, перший тендер на будівництво кладовища на проспекті Гагаріна КП "Ритуал" оголосило у 2018 році. Всього у системі ProZorro розміщені чотири тендери на загальну суму 56,2 мільйона гривень (з урахуванням останнього тендеру).

Згідно з документацією, площа кладовища складе 20,88 гектара. У документації зазначено 247 найменувань різних робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська лікарня закуповує більше 3000 патологоанатомічних мішків

Спочатку фірма-підрядник очистить територію від чагарників і пнів, вивезе сміття. Далі перейде до земляних робіт. Сюди входить планування площ, розробка ґрунту, засипка траншей. Потім проведуть роботу з фундаментами (облаштування піщаних шарів, бетонної підготовки, стін, установка блоків стін, гідроізоляція стін).

Також передбачено облаштування покрівлі, перегородок, підлог, вікон і дверей, ганку, внутрішнє і зовнішнє оздоблення, монтаж світильників. Окремо у документації вказані роботи з облаштування навісу для техніки, зовнішнього освітлення кладовища, облаштування проїздів і тротуарів, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, обладнання зовнішніми системами водопроводу, огорожами на трьох ділянках.

Після будівельних робіт підрядник перейде до озеленення території. На кладовищі посадять саджанці дерев і посіють газони (звичайні, партерні і мавританські). На території встановлять лавочки, урни та контейнери для сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків купує фургон для перевезення тіл

Аукціон призначений на 29 жовтня. Завершити всі роботи з будівництва кладовища фірма, яка виграє тендер, повинна буде до 31 грудня 2023 року. Гарантійний термін робіт складе десять років.

Як писав KHARKIV Today, раніше КП "Ритуал" замовило послугу з будівництва паркану на кладовищі №16 (вулиця 7-ї Гвардійської Армії).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.