Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На околиці Харкова збільшать та впорядкують цвинтар

Фото: Строй Обзор
КП "Ритуал" оголосило тендер-коригування на будівельні роботи на 18-му цвинтарі.

На 18-му цвинтарі виріжуть чагарники, проведуть освітлення та впорядкують територію.

Комунальне підприємство "Ритуал" Харківської міської ради планує витратити ще 52 400 000 гривень на розширення цвинтаря на проспекті Гагаріна, 362 (18 цвинтар). Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

Зазначимо, перший тендер на будівництво цвинтаря на проспекті Гагаріна КП "Ритуал" оголосило у 2018 році. Всього у системі ProZorro розміщено чотири тендери на загальну суму 56,2 мільйона гривень. Тож, з урахуванням останнього (п'ятого), сума становить 108,6 мільйона гривень.

У документації — 247 найменувань робіт. Це — лісотаксаційні роботи (зрізування чагарників та дрібнолісся, корчування пнів), будівництво загального туалету (розробка ґрунту, облаштування фундаментів, стін, покрівлі, перегородок, підлог, ґанку, встановлення вікон, дверей, облицювання стін плиткою, стель — декоративним пластиком, освітлення туалету за допомогою бра), облаштування зовнішнього освітлення цвинтаря, водопроводів, проїздів та тротуарів, воріт з хвірткою, озеленення (саджанці, газони звичайні, мавританські та партерні), встановлення лавок та урн.

Аукціон призначено на 14 грудня. Термін надання послуг — до 31 грудня 2023 року.

Як писав KHARKIV Today, раніше КП "Ритуал" замовило послугу з будівництва паркану на цвинтарі №16 (вулиця 7-ї Гвардійської Армії).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.