Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На мосту у Харківській області встановили освітлення

Триває ремонт мосту Гусарівка — Грушуваха.

Завершення ремонту мосту заплановано наступного року.

На мосту дорогою Т-21-15 Гусарівка — Грушуваха (кілометр 26 + 930) в Ізюмському районі (колишній Балаклійський район) Харківської області встановили освітлення. Наступного року будуть виконані роботи з облаштування верхнього шару та нанесення дорожньої розмітки. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Наприкінці грудня займалися роботами з освітлення мосту, розташованого біля села Петрівське. Як і обіцяли, комфортний проїзд мостом надали до кінця року", — сказано у повідомленні.

Як розповіли у Службі автомобільних доріг у Харківській області, за чотири місяці ремонту, крім освітлення, на мосту замінили полотно, облаштували накладну плиту, асфальтобетонне покриття в одному шарі, водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого матеріалу, відремонтували опори та прогонові будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На мосту у Харкові завершили аварійний ремонт

Нагадаємо, міст на трасі Гусарівка — Грушуваха розташований біля села Петрівське. Його звели 1958 року (63 роки тому), з того часу капітально не ремонтували. Довжина мосту становить 24,45 погонних метрів. Служба автомобільних шляхів проводить поточний середній ремонт мосту. Ремонтні роботи стартували на початку осені.

Як писав KHARKIV Today, у місті Харківської області з'явився міст, що світиться. У листопаді на Чугуївському пішохідному мосту обладнано декоративне освітлення. Міст був збудований у 1984 році, з того часу капітально не ремонтувався. Цього року старий міст демонтували і новий звели.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.