Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На мосту при виїзді з Чугуєва поклали асфальтобетон

Фото: САД в Харьковской области
Дорожники ремонтують міст, якому 32 роки.

Ремонт моста на трасі Чугуїв — Мілове планують завершити у другому півріччі 2021 року.

На мосту при виїзді з міста Чугуїв у напрямку селища Малинівка поклали асфальтобетонне покриття у двох шарах. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Зараз ведуться роботи зі встановлення огорожі та влаштування покриття на тротуарах лівого проїзду. Тривають роботи з ремонту опор і прогонових будов", — пояснили у Службі автомобільних доріг.

Транспорт пропускають у реверсному режимі за допомогою світлофорного регулювання.

мост
Фото: САД у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, поточний середній ремонт моста на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв —  Мілове стартував наприкінці лютого.

Дорожники демонтували половину мостового полотна, відремонтували правий і лівий проїзд —  замінили мостове полотно, обладнали монолітну накладну плиту, провели гідроізоляцію, поклали асфальтобетонне покриття у двох шарах, встановили на правому проїзді нову поручневу і бар'єрну огорожу, водовідведення та покриття на тротуарах.

Відзначимо, міст через Сіверський Донець знаходиться на трасі Н-26 на виїзді з Чугуєва у напрямку селища Малинівка. Міст побудували у 1989 році. З того моменту жодного разу капітально не ремонтували.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.