Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Лимано-Куп’янському напрямку загарбники перегруповують сили

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Активність ворога на Куп’янському напрямку дещо зменшилась.

Ворог дещо знизив активність, використовує радянську техніку та подекуди веде на штурм недосвідчених військових.

Про це в етері національного марафону розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

Нині активність ворога на Куп’янському напрямку зменшилась.

"По-перше це пов’язано з тим, що вони отримали "по зубах" в районі Новоєгорівки, а по-друге — з перегрупуванням їхніх підрозділів, вони перегруповуються після отримання "на горіхи" від ЗСУ.  Тож чекаємо, готуємось до будь-якого розвитку подій", — пояснив Ілля Євлаш.

Взагалі на східному напрямку зараз близько 150 тисяч окупантів. В них є проблеми з забезпеченням технікою і боєприпасами, зауважив Ілля Євлаш.

"На Лимано-Куп’янському напрямку фіксуємо різні зразки озброєння, різні танки, там були нами знищені танки Т-90, "Сонцепьокі", Але водночас фіксується момент, що вони починають "затикати дірки", використовують різні радянські зразки озброєння, такі як БМП-1, яким по 60 і більше років, які давно вже мали бути списані", — розказав речник.

Крім того є проблеми з особовим складом: окупанти використовують тилові підрозділи, зв’язківців для штурмових атак. Проте їх ефективність низька, оскільки вони не мають військового досвіду. Також діють різні так звані "добровольчі формування": "Ветерани", "Вовки", "Рисі", "Ведмеді", "Еспаньйола".

"Їхня кількість по декілька тисяч, але між ними погана злагодженість і відсутність взаємодії. Тим не менш вони мають озброєння і мають бути знищені", — сказав Ілля Євлаш.

Як писав KHARKIV Today, Росія терміново перекидає у Харківську область нову бригаду 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.