Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордоні з Росією затримали експоліцейського з Харківщини, який допомагав окупантам

Фото: Харківська обласна прокуратура
Експравоохоронцю оголосили підозру.

Колишній поліцейський допомагав створити окупаційний правоохоронний орган, віддав окупантам машину та кафе.

На кордоні з Росією затримали колишнього начальника сектора відділення поліції №1 Куп'янського районного управління поліції, який перейшов на бік окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, поліцейський перейшов на сторону ворога одразу після окупації селища Великий Бурлук Куп'янського району Харківської області 25 лютого цього року. Він висловлював своє позитивне ставлення до дій Росії та допомагав окупантам.

"Підозрюваний допомогав представникам РФ у створенні нового окупаційного правоохоронного органу в селищі Великий Бурлук. Крім того, щоб догодити кремлівським ляльководам, експоліціянт передав російській армії службову автівку та дозволив користуватись приміщенням кафе, що належить його дружині", — розповіли у прокуратурі.

Затримали зрадника на кордоні з Росією, коли він намагався втекти. Експоліцейському оголосили підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, у держзраді підозрюють колишнього поліцейського із селища Борова Харківської області, який схиляв своїх колег переходити на бік окупантів. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.