Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордоні у Харківській області запровадили додаткові обмеження

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Обмеження поширюються на райони, що межують із Росією, Білоруссю, тимчасово окупованою територією та морським узбережжям.

Обмеження стосуються перебування у прикордонних районах у нічний час, використання плавальних засобів, руху транспорту дорогами до державного кордону та фото-, відеофіксації об'єктів Прикордонної служби.

У прикордонних районах, зокрема у Харківській області, запроваджуються додаткові режимні обмеження. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

"У районах, які межують із Російською Федерацією, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України та прилягають до морського узбережжя, вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження", — йдеться у повідомленні.

Які обмеження вводять:

  • перебування у прикордонних районах у нічний час;
  • вихід будь-яких плавзасобів із пунктів базування;
  • рух транспорту (крім військового, силових структур, агротехніки) дорогами, які відсутні у реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону;
  • режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, польотів легкомоторних та безпілотних літальних апаратів, відео-, кіно-, фотозйомки особового складу та об'єктів Держприкордонслужби України, та пересування берегом або льодом прикордонних водойм.

На який термін запроваджуються обмеження, не сказано.

Як писав KHARKIV Today, 21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав незалежність самопроголошених "ЛДНР". Після цього Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони України, потім звернувся до українців. У зверненні глава держави сказав, що Україна залишається в межах територій, визнаних міжнародним правом, хто б які рішення не приймав, і рухатиметься мирним дипломатичним шляхом. 22 лютого Путін визнав "ЛДНР" у межах Луганської та Донецької областей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.