Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордоні Харківської області загинув підполковник із Гвардії наступу

Фото: ДПСУ.
Група Андрія Єфросиненка прийняла важкий бій.

Під час виконання бойового завдання загинув офіцер 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий Кордон" підполковник Андрій Єфросиненко.

Це сталося 14 листопада, на кордоні Харківської та Луганської областей, у селі Першотравневе (на південь від Борової). Група бійців на чолі з підполковником Єфросиненком прийняла бій з переважаючими силами ворога.

"Ворог під прикриттям щільного артилерійського та мінометного вогню активно штурмував наші позиції. Очоливши групу, Андрій Єфросиненко вступив в бій, який тривав понад сім годин, героїчними зусиллями наших бійців вдалось відбити ворожу атаку. Завдяки вмілим та професійним діям підполковника Єфросиненко ворог втратив до 30 осіб та відступив. На жаль, внаслідок кульового поранення Андрій загинув", - повідомили у Державній прикордонній службі.

Андрієві Єфросиненку було 50 років, у нього залишилися дружина і четверо дітей.

1
Андрій Єфросиненко. Фото: ДПСУ.

За спогадами побратимів, Єфросиненко закінчив Інститут прикордонних військ України, служив у підрозділах Сумського прикордонного загону, очолював підрозділ, який забезпечував прикордонний контроль в аеропорту Донецька, брав участь в АТО, від початку повномасштабного вторгнення мобілізувався до Державної прикордонної служби України і в складі зведеного прикордонного підрозділу виконував бойові завдання в районі Бахмута та Чернещини (Харківщина). Згодом долучився до бригади Гвардії Наступу "Сталевий Кордон" та був призначений на одну з керівних посад в четверту  прикордонну комендатуру швидкого реагування.

За мужність та героїзм, проявленні під час виконання військового обовʼязку, підполковнику Андрію Єфросиненко присвоєно чергове військове звання полковник (посмертно).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.