Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордон із Харківщиною Росія перекидає танковий батальйон

Фото: соцсети.
Танковий підрозділ помітили у Грайвороні.

За даними розвідки, танки накопичують на кордоні України з Росією за 20 кілометрів від Харківщини.

Російська Федерація стягує танковий підрозділ до Грайворонського району Бєлгородської області. За даними української розвідки, у районному центрі на заході Бєлгородської області вже дислокується від 25 до 35 танків. Як повідомило KHARKIV Today власне джерело, батальйон, ймовірно, складається з бурятів.

Поки що мета присутності танкового підрозділу за 20 кілометрів від кордону з Харківською областю невідома. Один із можливих сценаріїв - сковування сил Збройних Сил Украхни для недопущення подальшого контрнаступу в регіоні.

Тим часом окупанти намагаються подовжити лінію фронту на Харківщині на захід, штурмуючи українські позиції з окупованої Козачої Лопані. Останніми днями російська армія просунулася й закріпилася у напрямку селища Уди.

Нагадаємо, напередодні широкомасштабного вторгнення, 23 лютого, з російської Борисівки до Грайворону був перекинутий танковий батальйон, який потім зайшов на територію Отирського району Сумщини. 

Нагадаємо, ворог змінив тактику ведення бойових дій і пробує наступати одразу на всіх напрямках на Харківщині. Для цього армія РФ проводить активні бойові дії одразу на трьох напрямках, на півночі, північно-східному та південно-східному напрямках Харківщини, повідомив голова ХОВА.

"Він перейшов до нової тактики: пробує наступати по всіх абсолютно напрямках. І там, де у нього це виходить, він ще більше туди надсилає своїх сил, для того, щоб просунутися хоч якось. Однак наразі він жодних успіхів на території Харківської області не має, постійно несе втрати і відходить на раніше зайняті свої позиції", — повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов "Суспільному".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.