Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На колишній "Пушкінській" замінять вісім табличок за 381 000 гривень

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Метрополітен планує замінити вказівники на стінах на станції "Ярослава Мудрого".

За одну табличку заплатять понад 47 000 гривень.

17 червня комунальне підприємство "Харківський метрополітен" оголосило тендер на закупівлю табличок із назвою станції "Ярослава Мудрого". За них планують заплатити 381 761 гривню, пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Загалом планують придбати вісім табличок. Таким чином, вартість однієї таблички у середньому становитиме 47 720 гривень.

У технічній специфікації вказано, що нові таблички потрібні для заміни старих на колійних стінах метро, які служать для навігації пасажирів.

Букви будуть великими — 288 міліметрів та маленькими — 209 міліметрів. Для написів на табличках будуть використовувати шрифт Sealt Regular. 

Лицьову поверхню об'ємних окремо розташованих букв виготовлять із нержавіючої сталі та оброблять фрезером. Марка сталі — AISI 430 (товщина 0,8 міліметра; ця сталь належить до категорії сплавів із максимальною стійкістю до корозії). Лицьову частину з бічною поверхнею букви з'єднають за допомогою лазерного зварювання.

Букви мають пофарбувати методом порошкового фарбування, використавши фарбу "Золото металік".

Аукціон запланований на 26 червня. Поставити таблички фірма, яка виграє тендер, повинна буде до 31 грудня 2024 року.

з
Скрин: технічна специфікація / ProZorro

Як писав KHARKIV Today, наприкінці квітня 2024 року у Харкові перейменували 367 топонімів, назви яких були пов'язані з Росією або Радянським союзом. У переліку перейменувань була станція метро "Пушкінська", вона стала називатися "Ярослава Мудрого".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.