Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На ХАЗі ремонтують військові машини

Фото: ГК "Укроборонпром"
Виконання замовлення планують завершити наприкінці листопада.

Харківський автомобільний завод відновлює кілька десятків одиниць військових машин.

Державне підприємство "Харківський автомобільний завод" (ХАЗ), яке входить до складу "Укроборонпрому", розпочало ремонтні роботи військової техніки для Збройних сил України за новими договорами з Міністерством оборони України. Про це повідомляє пресслужба концерну.

"Завод відновлює кілька десятків одиниць військових машин БТЛБ [багатоцільовий транспортер-тягач легкий броньований — ред.] і багатовісних колісних тягачів МАЗ-537. Техніка буде повністю розібрана, всі вузли та агрегати відремонтують або замінять на нові, після чого машини будуть зібрані і пройдуть обкатку з подальшою передачею до військових частин. Виконання цього великого замовлення підприємство планує завершити наприкінці листопада поточного року відповідно до умов державних контрактів. Також у цьому році ХАЗ має намір укласти ряд нових договорів", — розповіли в "Укроборонпромі".

военная техника ремонт
Фото: "Укроборонпром"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківському авіапідприємстві анонсували масові звільнення

Повідомляється, що Харківський автомобільний завод — одне з небагатьох підприємств українського оборонно-промислового комплексу, яке спеціалізується на ремонті машин, колісних і гусеничних тягачів, інженерної техніки, бронетранспортерів, колісних вантажівок і тягачів, тракторів, автобусів і агрегатів до техніки військового призначення і т. д.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.