Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На харківському оборонному заводі — новий гендиректор

Фото: ХОГА
Олександр Скакун провів нараду із новим гендиректором заводу Малишева.

Новим генеральним директором державного підприємства "Завод ім. Малишева" став Олег Винник.

19 листопада з новим гендиректором заводу Малишева Олегом Винником провів нараду керівник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун. На нараді також були присутні представники керівництва державного концерну "Укроборонпром" та державної компанії "Укрспецекспорт". Перед цим Винника представили колективу заводу Малишева. Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

Олег Винник керував компанією "Дніпроважмаш", був головою правління Горлівського авторемонтного заводу та Запорізького електровозоремонтного заводу.

"Він є досвідченим промисловцем, хоча й не працював раніше в "оборонці". Проте має повне розуміння організації виробничих процесів. Щиро сподіваюся, що з усіма завданнями, які зараз є перед заводом, він упорається", — зазначив Олександр Скакун.

Серед таких завдань — виконання зобов'язань за контрактами, зокрема пакистанський контракт, та збереження колективу. На нараді Скакун звернувся до керівництва "Укроборонпрому" та попросив розглянути питання щодо підвищення зарплати співробітникам заводу Малишева.

Як писав KHARKIV Today, 1 жовтня державний концерн "Укроборонпром" оголосив відбір кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства "Завод ім. Малишева". Василь Крилас звільнився з посади гендиректора заводу Малишева 13 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.