Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині з`явиться ще одна вулиця Захисників України

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Розпочалося громадське обговорення нових назв топонімів.

Майже 40 вулиць мають отримати нові назви.

У Слобожанській громаді хочуть перейменувати вулиці із радянськими та російськими назвами. Раніше комісія з упорядкування найменування вулиць, провулків, в'їздів, тупиків, майданів і проїздів населених пунктів розглянула варіанти назв вулиць, які пропонували мешканці. Тепер винесла нові назви на обговорення.

"Згідно чинного законодавства та враховуючи думку мешканців громади, Слобожанська селищна рада виносить нові назви вулиць на розгляд та обговорення. Пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня опублікування", — розповіли у селищній раді.

Надсилати свої пропозиції можна за адресою: селище Слобожанське, Чугуївський район, вулиця Миру, 7, — або на електронну пошту селищної ради: 04397508@mail.gov.ua.

Зазначимо, перейменувати пропонують вулиці у дев'яти населених пунктах Слобожанської громади. Це — селища Слобожанське, Донець, Благодатне, село Лиман, Нижній Бишкин, Геніївка, Шелудьківка, Скрипаї та Мохнач. Позбутися потрібно, зокрема, вулиць на честь Гагаріна, Горького, Ломоносова, Пушкіна. Серед нових запропонованих варіантів є ті, що присвячені українським захисникам та єдності.

ввв

Як писав KHARKIV Today, у Біляївській громаді Лозівського району хочуть перейменувати вулиці, які мають російські назви, а також село Побєда. Громадське обговорення триватиме до 18 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.