Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині знищили дві російські "Нони"

Фото: МВС України
Артилерійські установки виявили нацгвардійці.

Цього тижня підрозділи повітряної розвідки Національної гвардії України виявили у Харківській області та знищили дві російські артилерійські установки "Нона".

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України з посиланням на начальника оперативного управління Головного управління НГУ Олексія Надточия.

"Спільно з 40 окремою артилерійською бригадою імені Великого князя Вітовта провели успішні дії й знищили виявлені системи, а також розбили склад артилерійських боєприпасів", — розказав Надточий.

Як повідомили у Головному управлінні Нацгвардії України, лише за минулий тиждень повітряна розвідка Нацгвардії виявила понад 400 цілей окупантів.

Зазначимо, "Нона" — радянська 120-міліметрова дивізійно-полкова авіадесантна самохідна артилерійсько-мінометна установка. Призначена для придушення живої сили, артилерійських та мінометних батарей, ракетних установок, броньованих цілей, вогневих засобів та пунктів керування.

Як писав KHARKIV Today, підрозділ оперативного управління "Харків" знищив в тилу ворога на Харківщині взвод російських гармат "Нона-К". Вони використали американські гаубиці М777.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.