Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині знайшли найрясніше мінне поле (фото)

Фото: "Харківобленерго"
Рекордну кількість мін виявили у Чугуївському районі.

Міни розмістили щільно між двома прольотами на електролінії у 300 метрів.

Сапери знайшли 250 протитанкових мін, які були закладені під лінією електропередач між селами Гракове (Чкаловська громада) та Мосьпанове (Малинівська громада) у Чугуївському районі. Міни знешкодили та вивезли. Після цього енергетики змогли проводити роботи. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Це рекордна кількість мін за весь час роботи високовольтного району електромереж, ми такого ще не бачили. Сапери деактивували їх та вивезли з місця виконання робіт. Далі ми вже змогли продовжувати тут працювати із залученням спецтехніки — крану, вишки та ямобуру", — розповів начальник Харківського високовольтного району електромереж Олександр Ганус.

За його словами, відновлення лінії електропередачі 35 кВ між Граковим та Мосьпановим наразі завершують. Від цієї лінії живиться село Мосьпанове. Мешканцям села обіцяють повернути світло найближчим часом.

Як писав KHARKIV Today, на автошляху М-03 сполученням Київ — Харків — Довжанський неподалік міста Балаклія виявили вісім протитранспортних мін. Сім протитранспортних мін знешкодили, одну ліквідували на місці. У регіоні залишається мінна небезпека, жителям слід бути уважними на дорогах. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.