Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині загинув боєць Інтернаціонального легіону

Рорі Мейсон. Фото: Sky News 
Рорі Мейсону було 23 роки.

Життя воїна Інтернаціонального легіону оборони України обірвав ворожий обстріл. 

Під час бойових дій в Україні загинув 23-річний ірландець. Про це повідомив британський телеканал Sky News з посиланням на родину загиблого. 

"Рорі Мейсон загинув як військовослужбовець Збройних сил України під час бойових дій у складі Інтернаціонального легіону оборони поблизу російського кордону. Сім'я Мейсона дізналася про смерть Рорі від Міністерства закордонних справ, яке надає консульську допомогу", — розповіли там.

Його батько Роб описав сина як "усамітненого молодого чоловіка з драйвом, цілеспрямованістю та переконанням".

"Хоча ми глибоко засмучені його смертю, ми надзвичайно пишаємося його мужністю, рішучістю та його самовідданістю, коли він негайно почав підтримувати Україну. Рорі ніколи не був політиком, але він мав глибоке відчуття добра і зла і нездатність повернути на інший бік перед обличчям несправедливості", — поділився батько загиблого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час розмінування Харківщини загинув головний вибухотехнік Рівненської області

В Інтернаціональному легіоні оборони України заявили, що під час проведення бойових дій підрозділ Рорі Мейсона зазнав обстрілу.

"Наш брат по зброї, Рорі Мейсон, брав участь у контрнаступі на Харківщині зі своїм підрозділом і загинув під час бою. Пам'ять про Рорі Мейсона житиме в його підрозділі, в легіоні та Збройних силах України", — сказав речник у заяві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.