Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині визволили підлітків, яких окупанти утримували в підвалі

Фото: Державна прикордонна служба України
Загарбники проводили з підлітками фільтраційні заходи.

Підлітки провели в неволі сім днів.

У деокупованому Куп'янську до прикордонників надійшла інформація від місцевих мешканців про те, що в одному з підвалів перебувають п'ятеро підлітків віком від 15 до 17 років, яких закрили окупанти. Прикордонники звільнили підлітків. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

У підвалі виявили чотирьох дівчат та одного хлопця. Як з'ясували прикордонники, підлітки перебували там уже сім днів. Діти — жителі Куп'янського, Ізюмського та Чугуївського районів, студенти, майбутні медики. Загарбники закрили їх у підвалі без пояснень.

"Звільнені дівчата і хлопець розповіли, що окупанти проводили з ними фільтраційні заходи, після чого без пояснення причин закрили у підвалі. Вдячності підлітків не було меж. Важко уявити, що могло трапитися з дітьми, якби Сили оборони України не деокупували цю територію", — зазначили у Держприкордонслужбі України.

Звільнених дівчат та хлопця передали співробітникам компетентних правоохоронних органів.

Як писав KHARKIV Today, у місті Балаклія Харківської області окупанти тримали людей у катівні. Таємну в'язницю виявили після звільнення Балаклії. У приміщенні є листівки з порівнянням українців із нацистами, стілець із молотком, скотч та сліди крові. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.