Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині відкрили два центри допомоги постраждалим від домашнього насильства

Фото: ХОВА
Ще два центри з'явилися у Харківському та Богодухівському районах.

Людям надають допомогу психологи.

У Харківському та Богодухівському районах запрацювали два центри допомоги постраждалим від домашнього насильства. Їх відкрили у селах Докучаєвське Роганської громади та Черемушна Валківської громади. Допомогу у створенні таких центрів надав Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

У центрах є психологи, які надають консультацію постраждалим від домашнього насильства, також люди можуть отримати послугу соціального супроводу.

Зокрема, центр у Черемушній вміщає до восьми людей. Він має кімнати для відпочинку, де можуть розташуватися матері з дітьми, кухню, ванну, санвузол, кабінет психолога. Також тут є місця для роботи та доступ в інтернет. Крім того, донори допомогли придбати для центру службову машину.

За інформацією ХОВА, наразі на Харківщині налічується 24 спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за гендерною ознакою. Десять із них допоміг відкрити Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA. Їх запустили минулого року. Такі центри планують запускати й надалі.

"Фонд ООН в галузі народонаселення планує поширювати свої сервіси у Харківській області, це є одним із наших основних пріоритетів. Також плануємо направити свої зусилля в напрямку репродуктивного здоров'я та забезпечувати жителів населених пунктів області мобільними клініками. Маємо попереду багато викликів, тому продовжуємо працювати разом з вами, щоб покращувати життя людей", — зазначив представник UNPFA в Україні Массімо Діана. 

Як писав KHARKIV Today, Дзержинський районний суд Харкова виніс вирок 45-річному жителю селища Борова Ізюмського району, який вчиняв домашнє насильство щодо матері. Чоловік погрожував матері фізичною розправою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.