Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині попрощалися зі стрільцем

Сергій Губарєв. Фото: Вячеслав Задоренко
Україну обороняв Сергій Губарєв.

Захисникові був 51 рік.

У понеділок 19 лютого у Дергачівській громаді попрощалися із військовим Сергієм Губарєвим. Захисник загинув 12 лютого під час виконання бойового завдання біля села Орлянка на Куп'янському напрямку. Росіяни атакували позиції військового дроном.

За інформацією начальника Дергачівської міської військової адміністрації, Вячеслава Задоренка, Сергій Губарєв народився у селі Руська Лозова. Закінчив місцевий ліцей. До повномасштабного російського вторгнення працював у "Харківських тепломережах".

До Збройних сил України долучився у вересні 2023 року. Обороняв країну у складі 43-ї окремої артилерійської бригади. Був стрільцем-оператором механізованого відділення. Мав звання старшого солдата. У захисника залишилася дружина, донька, двоє синів та батьки.

"Сергій Губарєв був вольовою особистістю, відкритою та щирою людиною, прекрасним батьком для своїх дітей, з повним серцем любові до людей та України. На момент гибелі чоловікові був 51 рік. Оборонця української землі поховали на цвинтарі у рідній Руській Лозовій", — зазначив Задоренко.

Як писав KHARKIV Today, у Краснокутській громаді проводили в останню путь заступника командира. Богдан Киргач боронив північ регіону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.