Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині попрощалися зі снайпером "Азову"

Дмитро Лінський. Фото: Красноградська ОТГ
Дмитру Лінському було 27 років.

Дмитро Лінський служив в АТО, під час повномасштабного вторгнення продовжив захищати країну у Маріуполі.

У Краснограді проводили в останню путь Дмитра Лінського, який загинув ще 28 лютого 2022 року, коли виконував бойове завдання у Маріуполі. Тіло "Сектанта" тільки зараз змогли опізнати та передати родині для поховання.

Дмитро Лінський народився 8 січня 1995 року у Краснограді, був фанатом харківського футбольного клубу "Металіст", представником колективу WTF. У 2015 році він долучився до Азовського руху.

Спочатку був у складі "Нацкорпусу", за рік став до лав "Азову". У березні 2018 Лінський втратив побратима із позивним "Баррет", що сильно на нього вплинуло. Він хотів помститися за кожного втраченого друга. 

Командиром Дмитра Лінського був Станіслав Партала, який також загинув на війні.

"Рідні згадують, що Дмитро заздалегідь усвідомлював, що буде повномасштабне вторгнення в Україну, і постійно до цього готувався. Ніколи не боявся викликів долі та був готовий віддати життя за Батьківщину. Серед побратимів "Сектант" був завжди другом та шанував кожного, а головне — вмів цінити дружбу. Останніми роками допомагав своєму командиру Станіславу Парталі, так вони і стали приятелями. Дуже прискіпливо ставився до своєї роботи, а побратими завжди могли покластися на Дмитра. Мав нагороди від президента України за участь в АТО", — повідомляє "Трибуна героїв".

Дмитро Лінський любив активний відпочинок, тренувався на полігоні, виступав на змаганнях з боксу та футболу, ходив на водолазні курси, стрибав з гелікоптера з парашутом, планував узяти участь у змаганнях зі снайперської стрільби, багато читав про снайперську тактику.

Під час повномасштабного вторгнення був снайпером 2-го відділення розвідки спецпризначення 1-го батальйону окремого загону спецпризначення "Азов". Загинув у Маріуполі 28 лютого 2022 року, його тіло довго не могли забрати з тимчасово окупованого Маріуполя. У захисника залишилася дружина та син. Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

"Жив у громадянському шлюбі зі своєю коханою та мав багато планів на майбутнє. Одружитися офіційно навесні 2022 року, купити будинок у Маріуполі, зробити з нерідного сина, якого виховував з шести років, чемпіона світу з боксу. Та, на жаль, цим планам не судилося звершитися, — пише "Трибуна героїв". — Останніми його словами коханій були: "Все буде добре, я завжди з тобою!".

Як писав KHARKIV Today, у боях на Харківщині загинув слідчий Держбюро розслідувань. Тарасу Бойчуку був 41 рік.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.