Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині попрощалися з захисником України

Фото: Лозівська міська рада
Руслан Біліченко із Лозової захищав Україну від загарбників.

Руслан Біліченко служив в АТО, під час повномасштабного вторгнення став на захист України у складі територіальної оборони.

26 вересня у місті Лозова Харківської області попрощалися з військовослужбовцем Русланом Біліченком, який загинув 22 вересня від отриманого під час виконання бойового завдання поранення. Про це повідомили у Лозівській міській раді.

"На жаль ми втратили ще одне молоде життя. Захищаючи нашу рідну землю від російської навали, трагічно загинув наш земляк Руслан Біліченко. Він віддав своє життя, щоб жили ми,  щоб нога окупанта не стала на нашу Лозівщину! Пам’ять про нього назавжди залишиться  в серцях усіх лозівчан, хто любив, знав і поважав Руслана.  Вічна пам’ять Герою! Вічна Слава Герою!", — сказав секретар Лозівської міської ради Юрій Кушнір.

За інформацією Лозівської міської ради, Руслан Біліченко навчався у школі в Лозовій, а також у школі для обдарованих дітей Харкова. Після школи вступив до Харківського національного університету ім. Г. С. Сковороди (історичний факультет), який закінчив. Був бас-гітаристом, його згадують як музиканта з неймовірним голосом.

До Збройних сил України приєднався вісім років тому, служив в АТО. Після служби працював журналістом, оператором туристичної фірми та залізничником. На другий день повномасштабного вторгнення добровільно долучився до територіальної армії. Був стрільцем другого відділення другого взводу роти контрдиверсійної боротьби. У Руслана Біліченка залишилася дружина, матір, вітчим, брати.

загинув
Фото: Лозівська міська рада
загиблий

Як писав KHARKIV Today, під час контрнаступу в Харківській області загинули дев'ятеро бійців спецпідрозділу KRAKEN. Вони звільняли Балаклію та Куп'янськ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.