Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині помічені окупанти з новоствореної російської армії

Російські окупанти, фото ілюстративне.
Минулого тижня 25-ту резервну армію почали перекидати на Куп`янсько-Лиманський напрямок.

Російська армія продовжує утримувати на Куп`янському напрямку найбільше угрупування й перекинула туди частини 25-тої загальновійськової армії, до складу якої входять мотострілецька дивізія, дві мотострілецькі бригади та одна танкова бригада. 

В Інституті вивчення війни повідомляють, що російські сили продовжують наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не зробили жодних підтверджених наступів 21 вересня.

"На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 вересня, видно, що поблизу Синьківки діють підрозділи 25-ї окремої мотострілецької бригади (6-а загальновійськова армія Західного військового округу) РФ. Інший російський мілблогер 20 вересня заявив, що протягом останнього тижня невідомі російські десантні підрозділи (ВДВ) відтіснили українські сили з позицій у лісах на захід від Кремінної. Заступник начальника Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович 21 вересня заявив, що російські війська підсилюють передові танкові та десантно-штурмові підрозділи на Куп’янському та Лиманському напрямках", - йдеться у звіті ISW.

Синьківка знаходиться за 5-7 кілометрів на північний схід від Куп'янська. Атаки росіян у районі цього населеного пункту тривають від зими 2023 року. Паралельно вони намагаються знайти слабке місце ЗСУ поруч з іншими населеними пунктами, аби повернути втрачений Куп'янськ.

Як повідомляють експерти Defense Express, у російських та одночасно західних джерелах фіксується, що скоріш за все 25-та загальновійськова армія РФ складається із однієї мотострілецької дивізії (67-ої), однієї мотострілецької бригади (164-та) та окремої танкової бригади (11-та), ну і також – 73-ої артилерійської бригади та частин забезпечення. 25-та армія формувалась в складі Центрального військового округу та повинна була мати статус "резервної".

Як писав KHARKIV Today, російська армія посилює передові підрозділи на Куп'янському напрямку. Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.