Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині організували переправу чоловіків до Європи через Росію

Фото: СБУ
Проїзд був поза пунктами пропуску.

Із кожного "мігранта" брали по 500 доларів. 

Схему нелегального переправлення чоловіків до Європи через територію РФ на Харківщині блокувала Служба безпеки України. Схема так і не "запрацювала" — шахраїв спіймали на підготовчому етапі. Чоловіків, які хотіли дременути в ЄС, хотіли через Богодухівський район випустити до Росії.

"Встановлено, що канал нелегальної міграції намагалися організувати двоє мешканців Харківщини. Один з них підшукав чоловіків призовного віку, які мешкали на підконтрольній Україні території Харківської області та мали наміри виїхати до країн Європейського Союзу. Інший — перевозив "клієнтів" до одного з прикордонних сіл Богодухівського району, звідки вони мали незаконно потрапити на територію Росії поза межами пунктів пропуску, а далі вже на загальних підставах — до ЄС. Вартість послуг ділків становила 500 доларів з кожного мігранта", — повідомив речник управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула. .

Співробітники СБУ та прикордонники затримали одного з організаторів разом із чотирма його "підопічними" віком від 25-ти до 52-х років на шляху до державного кордону України.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому організатору про підозру за ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство), а також щодо відкриття кримінального провадження за ст. 332 Кримінального Кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Невдалих мігрантів притягли до адміністративної відповідальності за ст. 204¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення (спроба незаконного перетинання державного кордону України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Студента" з Харкова не пустили за кордон

Охоронці порядку шукають усіх причетних до організації нелегального каналу, зокрема, серед представників влади, які могли "кришувати" оборудку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.