Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині масово гине риба

Фото: Харківський рибоохоронний патруль
Біля берега Уд знайшли понад 500 загиблих риб.

У воді можуть знаходитися хімічні речовини.

11 червня на річці Уди поряд із Жихорською дамбою у Харківському районі (район між Харковом та Бабаями) виявили загиблу рибу. Рибини були помічені вздовж берегової смуги. Представники рибоохоронного патруля нарахували 511 загиблих риб різних видів: плітка, щука, окунь, сазан, короп, сом та плоскирка. 

"Загальна кількість загиблих водних біоресурсів складає 511 особин, при цьому вода у річці сірого кольору з неприємним запахом, що може свідчити про наявність у ній хімічних речовин", — розповіли у Харківському рибоохоронному патрулі.

За попередніми підрахунками, збитки рибному господарству через загибель риби склали 457 215 гривень. Патруль звернувся щодо загибелі риби до відповідних служб. Результати лабораторних досліджень та причину загибелі риби обіцяють повідомити додатково.

Як писав KHARKIV Today, у лютому росіяни обстріляли нафтобазу у Немишлянському районі Харкова. Тоді з резервуарів нафтобази витекло щонайменше 4000 тонн паливних матеріалів. Вони забруднили річки Уди, Харків і Лопань.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.