Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині консервують ліцей

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Школа буде опорною для громади.

У Малороганському ліцеї, який був пошкоджений під час бойових дій, триває ремонт.

Про це йшлося на засіданні робочої групи Харківської обласної військової адміністрації "Прозорість та підзвітність".

Малороганський ліцей було пошкоджено внаслідок активних бойових дій навесні та влітку 2022 року. Зараз ідуть роботи по консервації будівлі, аби в подальшому навчальний заклад можна було повністю відновити.

"Малороганський ліцей — один із двох вцілілих загальноосвітніх навчальних закладів громади, тому в перспективі він має стати опорним. Наразі в ліцеї замінено покрівлю, вікна, тривають роботи з заміни вхідних груп, аби запобігти подальшому руйнуванню будівлі від впливу погодних умов", — пояснив начальник Вільхівської сільської військової адміністрації Олександр Шмиголь.

Тривають ремонтні роботи і в Коротичанському ліцеї. У навчальному закладі облаштують підйомник і пандуси. На території ліцею також відновлюють укриття, яке дасть змогу за сприятливої безпекової ситуації запустити навчальний процес офлайн або в змішаному режимі вже у вересні.

У той же час будівництво найпростішого укриття цивільного захисту на території Циркунівської громади вартістю понад 5 мільйонів поки що не починатимуть.

"Під час перевірки процедури тендерної закупівлі, виявлено, що у торгах взяв участь лише один підрядник. Причиною може бути неправильно сформульована документація", — сказав заступник начальника ХОВА Євген Іванов.

У ХОВА проведуть перевірку та перерахують вартість робіт.

Як писав KHARKIV Today, першу підземну школу на території Харківської області відкрили у Люботині. 30 травня 2024 року вона почала працювати у тестовому режимі.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.