Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На директора Харківської лікарні чекає службове розслідування за нарахування премії

Рішення про проведення службового розслідування планують ухвалити на сесії.

Як встановили слідчі, директор Обласної клінічної лікарні виписав собі премії та не повідомив про конфлікт інтересів.

На 11 сесії Харківської обласної ради восьмого скликання депутати хочуть ухвалити рішення "Про проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, які сприяли вчиненню правопорушення, пов'язаного з корупцією". Проводити розслідування планують за фактом корупції з боку гендиректора Харківської обласної клінічної лікарні Володимира Яроша з 1 березня до 29 квітня 2021 року. Відповідний проєкт рішення опубліковано на сайті Харківської облради.

У пояснювальній записці йдеться, що Харківська обласна прокуратура проводить перевірку гендиректора Харківської обласної клінічної лікарні Володимира Яроша, який не повідомив про конфлікт інтересів, коли самостійно визначив розмір премії собі та підписав відповідні накази. Облрада хоче провести службову перевірку, щоб з'ясувати причини та умови, що сприяли скоєнню корупції гендиректором лікарні.

"З наданої Харківською обласною прокуратурою інформації вбачається, що стосовно гендиректора Обласної клінічної лікарні Яроша Володимира Анатолійовича складалися протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією за ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також у порядку ст. 65-1 Закону України "Про запобігання корупції" повідомлено про необхідність проведення службового розслідування, у зв'язку з чим направлено відповідне подання органів прокуратури", — наголошується у пояснювальній записці.

Як писав KHARKIV Today, чергова сесія Харківської облради відбудеться 24 лютого. На порядку денному буде 82 питання і блок "Різне".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.