Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Донеччині загинув стрілець із Харківської області

Андрій Соловйов. Фото: Слобожанська селищна рада
Україну обороняв житель Чугуївщини.

Андрію Соловйову було 40 років.

24 вересня у Донецькій області загинув військовий зі Слобожанської громади Харківщини Андрій Соловйов. Він служив у Збройних силах України стрільцем-помічником гранатометника військової частини А1363 (дислокація — Дніпропетровська область).

За інформацією Слобожанської селищної ради, Андрій Соловйов народився 7 лютого 1982 року у селі Хроли (Харківський район). У 2002 році закінчив Пономаренківську школу. Потім працював будівельником в Україні та за кордоном. У 2006 році переїхав до селища Слобожанське. На службу в українську армію вступив у березні 2023 року.

"Загинув Соловйов Андрій Валерійович 24 вересня 2023 року, захищаючи Батьківщину у Донецькій області. Слобожанська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Соловйова Андрія Валерійовича", — зазначили на офіційній сторінці Слобожанської громади у Facebook.

Дату та час прощання із захисником повідомлять пізніше.

Як писав KHARKIV Today, на війні загинув випускник Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди Віталій Коваленко. Його загибель підтвердила ДНК-експертиза.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.