Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На додатковій сесії НМТ 16 учасників отримали максимальний бал

Ілюстративне фото: "Дзеркало тижня"
Більшість 200-бальників — харків'яни.

На додаткову сесію НМТ прийшли 608 одинадцятикласників.

Із 17 по 19 липня проходила додаткова сесія національного мультипредметного тесту. У Харківській області було організовано для складання тесту 20 тимчасових екзаменаційних центрів. Максимальні 200 балів отримали 16 випускників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Набагато важче, ніж у 2022-му. Як харківські випускники склали НМТ

"За результатами додаткового тестування маємо 16 двохсотбальників. Це 9 випускників міста Харкова, 3 — з Первомайського, а також по одному з Краснограда, Мерефи, Старого Мерчика та Високого. Навіть в умовах війни наші випускники змогли гарно підготуватися та на відмінно скласти тестування", — зазначила заступниця голови ХОВА Віта Ковальська.

Основна сесія НМТ тривала з 7 по 20 червня. По 200 балів змогли набрати 229 учасників мультипредметного тесту. Загалом у ньому взяли участь близько 12 000 абітурієнтів.

Як писав KHARKIV Today, найбільше 200-бальників на основній сесії НМТ у Харківській області виявилося серед тих, хто складав математику — 114 дітей. На другому місці знаходиться українська мова, за результатами складання якої по 200 балів отримали 60 абітурієнтів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.