Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На "Дику Австралію" в Харківському зоопарку витратять ще 12 мільйонів гривень

Додаткові роботи знадобилися в зоні "Дика Австралія".

На зону "Дика Австралія" вже витратили майже 42 мільйони гривень. Загалом будівництво обійдеться в понад 3 мільйони гривень.

Харківський зоологічний парк витратить на закінчення будівництва зони "Дика Австралія" ще 11 774 823 гривні. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

Шукати нового підрядника зоопарк не буде, проведе переговорну процедуру з тією ж фірмою — "Трест Житлобуд-1". Як пояснили в зоопарку, основний договір з нею уклали у вересні 2019 року (сума послуг за договором склала 41,7 мільйона гривень), але зараз виникла потреба у закупівлі додаткових робіт через "непередбачені обставини".

"Всі ці додаткові аналогічні роботи по суті є продовженням робіт, які технологічно пов'язані з уже виконаними роботами і становлять невід'ємну частину об'єкта", — зазначив замовник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає Харківський зоопарк за чотири місяці до відкриття

Виконувати роботи повинен підрядник, який їх і починав. "Трест Житлобуд-1" хвалять: роботи ведуться на високому рівні, залучено достатню кількість співробітників, використовується сучасне обладнання.

Згідно з угодою, завершити роботи в зоні "Дика Австралія" повинні до 31 грудня 2022 року. Відзначимо, що секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявляє про відкриття зоопарку в День міста — 23 серпня. Ймовірно, для відвідувачів відкриють частину об'єктів зоопарку, які на той час будуть завершені.

У зоні "Дика Австралія" демонтують існуючі конструкції ("Королівство слонів"), побудують зимовий вольєр з опаленням, вентиляцією, гарячою, холодною водою, каналізацією, вентиляцією, відкритий вольєр, котельню, реконструюють споруди для слонів, впорядкують і озеленять територію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.