Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На даху харківської лікарні відкриють вертолітний майданчик

Фото: МГ "Объектив".
У лікарні збираються будувати новий корпус, на його дах зможуть сідати гелікоптери.

Керівник Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун розповів про всі інфраструктурні проєкти в області, які вже "захистив" у Києві на 2022 рік.

Після узгодження Кабміном нового голови Харківської облдержадміністрації Олега Синєгубова нинішній тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун дав інтерв'ю декільком регіональним ЗМІ. За його словами, у 2022 році буде фінансування на нову обласну лікарню, ремонт дитячої лікарні та доріг, передає медіагрупа. "Объектив".

"За ці чотири місяці я захистив у Києві дуже багато інфраструктурних проєктів. Ми вже розуміємо джерела фінансування. Ми можемо сказати, що наступного року це фінансування буде, і інфраструктурні проєкти народжуватимуться у нашому регіоні. Це і нова обласна лікарня, яка знаходиться на вулиці Трінклера. Філософія цього проєкту повинна бути у тому, що це має бути такий великий лікарняний хаб, де будуть з'єднані між собою всі корпуси. Ми там хочемо побудувати великий новий корпус із майданчиком для вертольота, який буде з'єднаний зі старими корпусами, які також будуть відремонтовані. Ми хочемо збудувати там великий центр планування сім'ї — це теж проривний наш проєкт, і обов'язково там буде цей центр", — розповів Скакун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківській лікарні з'явиться вертолітний майданчик

За програмою президента "Велике будівництво" продовжиться ремонт магістралей.

"Також ми вже на середині шляху щодо дитячої лікарні на вулиці Клочківській. Ми дуже багато хочемо зробити нових інфраструктурних об'єктів у спорті, ми націлені на велике будівництво автошляхів — насамперед це напрямки у бік Російської Федерації. Тому що там давно не робили дороги. Я захистив напрямок, наприклад, Харків — Вовчанськ — до кордону. Це буде нова сучасна дорога, це дорога у напрямку Гоптівки. Це дорога до Козачої Лопані. Це буде вже новий вигляд — і села, і інфраструктурні об'єкти, і таке інше", — повідомив Скакун.

Нагадаємо, до кінця 2022 року у Харкові відремонтують дві обласні лікарні — дорослу та дитячу. Обласну клінічну лікарню хочуть перебудувати, оскільки там багато корпусів і пацієнт повинен переходити з одного до іншого, що не відповідає сучасним нормам.  

Як писав KHARKIV Today, 15 грудня Кабмін погодив кандидатуру Олега Синєгубова на посаду голови Харківської облдержадміністрації. Зараз нею керує тимчасовий виконувач обов'язків голови Олександр Скакун. Його призначили на цю посаду у серпні, після звільнення Айни Тимчук.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.