Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На березі річки у Харківській області підірвався чоловік

Ілюстративне фото: "УНІАН"
Він натрапив на "Пелюстку".

Чоловік з травматичною ампутацією ушпиталили. 

11 вересня у селі Сніжківка Оскільської громади (Ізюмський район) підірвався 70-річний чоловік. Він перебував на березі річки Донець і натрапив на протипіхотну міну "Пелюстка". Чоловік отримав травми середньої важкості та ампутацію гомілки. Його ушпиталили до харківської лікарні.

Рятувальники закликають жителів Харківщини бути обережними і пам'ятати, що у регіоні залишається високою мінна небезпека. У разі виявлення підозрілого предмета необхідно одразу телефонувати рятувальниками або поліцейським за номерами телефонів — 101, 102 або 112.

"Нехтування правилами безпеки може призвести до непоправних наслідків. Не рухайтесь невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети. Не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, пойми річок та інші відкриті простори, особливо ті, де точилися бої, або які перебували під ворожою окупацією", — зазначили у Головному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, 8 вересня у Харківській області сталося два випадки підриву. Вибухонебезпечні предмети спрацювали у Чугуївському та Ізюмському районах. Підірвався 45-річний чоловік і комбайн.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.