Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На автобуси для харківських школярів витратять 75 мільйонів

Фото: ХАЦ
1
30 транспортних засобів ХОВА планує закупити до кінця цього року.

Участники тендеру мають сумніви щодо реалістичності виконання терміну постачання автобусів.

Про те, що Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації планує до кінця цього року придбати 30 спеціалізованих автобусів для перевезення школярів на загальну суму в 75 млн. грн., стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Поставити автобуси Департамент вимагає до кінця цього року. Аукціон планують провести 20 грудня.

Як розповіли розслідувачі Харківського Антикорупційного центру, один з потенційних учасників жорстко розкритикував вимогу поставки 30 автобусів протягом 2 тижнів:

“Можливо, якщо вони просто чекають на сусідній вулиці. «Піаніно в кущі». Щоб виготовити та доставити В Україну 30 автобусів, потрібно мінімум 120, а краще 180 днів. Це з Китаю. З США потрібен рік. Ми спостерігаємо за всім ринком і отримали подібні запити практично з усіх регіонів України. І всюди був присутній такий дурний термін. Жодного тендеру не закрито. Як ви думаєте, у вас буде інший результат?”.

Автобуси мають придбати до навчальних закладів зокрема Красноградського, Лозівського, Чугуївського районів, Нововодолазької, Краснокутської, Солоницівської, Близнюківської селищних рад, Валківської міської ради та ін. 

Загальна пасажиромісткість автобусу (з водієм) має бути не менше 32 місць. Автобус повинен бути обладнаний двома проблисковими маячками помаранчевого кольору, встановленими на передній і задній частині даху. Також має бути пристрій для обмеження швидкості руху, яка не повинна перевищувати 70 км\год.

Приблизна вартість одного автобуса складе 2,5 млн. грн, що співпадає з вартістю шкільних автобусів, які купують в інших регіонах України, — зауважили в ХАЦ.

Як писав KHARKIV Today, за збереження клумби та “фонтану з мавпами” в Харкові заплатять 400 тисяч гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.